Warning: Parameter 2 to wpse18703_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/users/h834390/public_html/nobobobo.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Zabawki muzyczne dla dzieci, zabawkowe instrumenty | Nobo bobo

Home

Wszystkie produkty

Kategorie

Zabawki muzyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

11 Produktów

Zabawki muzyczne dla dzieci

Muzyka cieszy się sporym zainteresowaniem wśród dzieci bez względu na wiek. Poznawanie instrumentów muzycznych i wydawanych przez nie dźwięków są dla maluchów czymś bardzo ekscytującym. Również dla starszych dzieci muzyka jest wspaniałą formą rozrywki. Gdy widzimy, że nasza pociecha jest zaciekawiona instrumentami, na początek najlepszym wyborem będą instrumenty muzyczne w formie zabawek. Dzięki czemu, dziecko ma możliwość poznać dane instrumenty, ich dźwięki oraz nauczy się je obsługiwać. Co więcej, zabawkowe instrumenty przyczyniają się do rozwoju koordynacji u dzieci. Wybierając instrumenty muzyczne dla dziecka już od najmłodszych lat wprowadzamy je w krainę dźwięków oraz mamy możliwość odkryć jego pasję do muzyki.

Instrumenty muzyczne dla dzieci – sposób na wspieranie rozwoju

Dziecko już w życiu płodowym zapamiętuje różne dźwięki. Na początku głosy rodziców, a później melodie puszczane przez mamę w czasie ciąży. Zabawa z dźwiękami odgrywa ważną rolę w rozwoju malucha, rozwija zmysł słuchu oraz przyczynia się do stymulacji koordynacji oko-ręka. Na początku dziecko jest zafascynowane dźwiękami wydawanymi przez grzechotki, zaś w późniejszym wieku maluch jest coraz bardziej interesuje się instrumentami muzycznymi. Dzięki instrumentom muzycznym w formie zabawek dziecko uczy się cierpliwości, wytrwałości oraz poznaje, czym jest rytm. Kupując dziecku pierwszy zestaw muzyczny możemy być pewni, że zagwarantujemy mu świetną zabawę przez wiele godzin.

Zabawki muzyczne – kreatywna zabawa

W asortymencie sklepu Nobo bobo znajdą Państwo wyjątkowe zabawki muzyczne. Posiadamy zabawkowe instrumenty muzyczne dla dzieci w każdym wieku. Muzyczna oferta naszego sklepu zawiera między innymi: pianinko, czy też zestaw muzyczny składający się z bębenka, harmonijki oraz cymbałek. Każda z naszych muzycznych zabawek wyróżnia się pięknym wyglądem oraz solidnym wykonaniem. W naszym sklepie posiadamy instrumenty muzyczne renomowanej marki b.Toys, która zdobyła zaufanie wielu rodziców. Pragniemy oferować Państwu najwyższej jakości produkty, aby mogły posłużyć dzieciom przez długi czas. W ofercie dostępne również: zabawki zręcznościowe, zabawki drewniane, zabawki edukacyjne, zabawki kreatywne oraz lalki.

 

Szybka wysyłka!
Nawet w 24h

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Bezpieczne zakupy
Zaufanie jest najważniejsze

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Informacje
Moje konto
Podstrony
Zapisz się do newsletter