Home

Wszystkie produkty

Kategorie

Nocniki dla dzieci

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

3 Produktów

Nocniki i nakładki

Odpieluchowanie dziecka to zaraz obok rozszerzania jego diety temat, który napawa rodziców wieloma obawami. Zastanawiają się od czego zacząć odpieluchowanie i jak zachęcić malucha do siadania na nocnik. W sklepach możemy zauważyć wiele rodzajów nocników, w tym nocniki grające czy też nocniki interaktywne. Jednak grające nocniczki z melodyjką nie zawsze sprawdzą się przy pożegnaniu pieluszki, gdyż dziecko będzie taki nocnik kojarzyło raczej z zabawą niż z czynnościami fizjologicznymi. Dlatego też, wybór odpowiedniego nocnika będzie przyczyniał się do skutecznego odpieluchowania naszej pociechy. I tak jak w przypadku niektórych rzeczy, czym prostsze rozwiązania, tym lepsze. W przypadku nocnika dla niemowlaka doskonale sprawdza się ta zasada.

Nocnik dla dziecka – jaki wybrać?

Aby w spokojny i przyjemny sposób odpieluchować naszą pociechę powinniśmy wybrać dla niej odpowiedni nocnik. Przede wszystkim nocnik dla dziecka powinien być stabilny, aby niemowlak nie obawiał się na nim usiąść. Tym bardziej, że w późniejszym etapie dziecko będzie korzystać z niego w łazience, gdzie znajdują się płytki. Ponadto, powinien być dobrze wyprofilowany, aby siadanie i wstawanie z niego nie było dla malucha problemem oraz żeby siusiu nie wydostawało się poza niego. Dla rodziców z pewnością ważną kwestią będzie jego czyszczenie, dlatego też dodatkowym atutem jest higieniczne opróżnianie nocnika oraz łatwe utrzymywanie go w czystości.

Nocniki dla chłopca i dziewczynki w sklepie Nobo Bobo

W sklepie Nobo Bobo oferujemy nocniki dla dziewczynek i chłopców, które przyczynią się do przyjaznego odpieluchowania malucha. W naszym asortymencie posiadamy niepowtarzalne nocniki Pourty, które ułatwią maluchowi siusianie, a rodzicom utrzymywanie go w czystości. Jego innowacyjna konstrukcja zapewnia jego higieniczne opróżnianie, dzięki czemu nie brudzimy całego nocnika, a maluch nie ma kontaktu z niebezpiecznymi bakteriami. Ponadto, specjalnie skonstruowany przód nocnika chroni przed rozlewaniem podczas siusiania przez chłopców. W naszym sklepie posiadamy nocniki w kilku kolorach, sprawdzających się zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Stawiając na nocnik ze sklepu Nobo Bobo mamy gwarancję wysokiej jakości wykonania, która przekłada się na długie i komfortowe użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nocników dla dzieci w sklepie Nobo Bobo oraz pozostałego asortymentu dla dzieci i ich rodziców.

Szybka wysyłka!
Nawet w 24h

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Bezpieczne zakupy
Zaufanie jest najważniejsze

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Informacje
Moje konto
Podstrony
Zapisz się do newsletter