Warning: Parameter 2 to wpse18703_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/users/h834390/public_html/nobobobo.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Doidy Cup - kubki do nauki picia dla niemowląt | Nobo bobo

Home

Wszystkie produkty

Kategorie

DOIDY

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

7 Produktów

Doidy CUP – kubki do nauki samodzielnego picia

Marka DOIDY swoje zaufanie wśród rodziców, zdobyła za sprawą innowacyjnego kubeczka. Chyba nie ma rodzica, który nie spotkał się z najbardziej popularnym skośnym kubeczkiem marki DOIDY. Bestsellerowy kubek tej marki zyskał swoją popularność za sprawą charakterystycznego kształtu, pozwalającemu dziecku na naukę picia, jak ze szklanki. Podając dziecku kubeczek DOIDY pomijamy naukę picia z kubków niekapków ze słomką czy ustnikiem. Dużym atutem, cenionym przez mamy jest to, iż kubeczek nie wpływa na karmienie piersią, jak również umożliwia odstawienie malucha od butelki bez stresu i negatywnych emocji. Skośny kubeczek DOIDY CUP świetnie sprawdza się nie tylko do picia napojów, ale również do podawania niemowlęciu zup krem podczas rozszerzania diety. Oprócz tego, szeroka gama kolorystyczna kubeczków DOIDY sprawia, że każdy rodzic wybierze ulubiony kolor dla swojej pociechy.

Kubki do picia dla dzieci i niemowląt

Produkty marki DOIDY gwarantują nam bezpieczeństwo użytkowania już od 3 miesiąca życia malucha. Do wykonania swoich produktów, marka DOIDY wykorzystuje jedynie wysokiej jakości materiały, niezawierające szkodliwych dla dziecka substancji. Wybierając naczynia do rozszerzania diety malucha, warto postawić na produkty posiadające niezbędne certyfikaty, zapewniające o ich bezpiecznym użytkowaniu wśród najmłodszych. Decydując się na produkty marki DOIDY mamy pewność, że wybieramy dla naszego dziecka produkt najwyższej jakości w trosce o jego bezpieczeństwo. Co więcej, wielu logopedów poleca właśnie kultowy kubeczek DOIDY CUP dla malucha do nauki picia.

Szybka wysyłka!
Nawet w 24h

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Bezpieczne zakupy
Zaufanie jest najważniejsze

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Informacje
Moje konto
Podstrony
Zapisz się do newsletter