Home

Wszystkie produkty

Kategorie

Parasolki dla dzieci

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

9 Produktów

Parasolki dziecięce – ochrona nie tylko przed deszczem

Jesień to okres niskich temperatur w którym zabawa dziecka poza domem bardzo często jest utrudniona. Niskie temperatury oraz opady deszczu nie sprzyjają zabawie. Są jednak dzieci, które wręcz kochają deszcz, kałuże i chlapanie się w nich. Właśnie dla takich maluchów przygotowaliśmy specjalną ofertę parasolek dopasowanych rozmiarem i wagą, które umożliwią zabawę w deszczu.

Jaka parasolka dla dziecka?

Jaką kupić parasolkę dla dziecka? To pytanie zadaje sobie chyba każdy rodzic. My z doświadczenia wiemy, że parasolka dziecięca musi być przede wszystkim lekka – by nie męczyć małych rączek malucha, mieć odpowiednią długość – dopasowaną do wzrostu dziecka, posiadać wygodny uchwyt – tak by nie wyślizgnęła się z rączek oraz być wytrzymała. Jednak oprócz walorów użytkowych ważne jest by parasolka posiadała wyjątkowy design. To właśnie ciekawy wzór oraz kolor parasolki przykuje uwagę dziecka i zapewni mu dużo frajdy.

Kolorowe parasolki dziecięce na każdą pogodę!

W Nobo Bobo stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, funkcjonalność oraz wyjątkowy design parasolek dziecięcych. W ofercie znajdą Państwo kolorowe parasolki dla dziewczynek i chłopców w różnych motywach takich jak np. zwierzęta w dżungli, kosmos, magiczne rybki czy koty i psy. Dzięki odpowiedniej zabudowie, nasze parasolki dziecięce sprawdzą się nie tylko jako skuteczna ochrona przed deszczem ale także jako ochrona przed przewianiem.

Zadbaj o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie swojego malucha, gdy na dworze szaro i ponuro.

Szybka wysyłka!
Nawet w 24h

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Bezpieczne zakupy
Zaufanie jest najważniejsze

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Informacje
Moje konto
Podstrony
Zapisz się do newsletter