Warning: Parameter 2 to wpse18703_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/users/h834390/public_html/nobobobo.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Pucio – seria książek dla dzieci | Nobo bobo

Home

Wszystkie produkty

Kategorie

Książki z serii Pucio

Wyświetlanie 1–15 z 17 wyników

17 Produktów

Książeczki dla dzieci Pucio

Książek z sympatycznym Puciem chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Przygody Pucia towarzyszą dzieciom już od najmłodszych lat i śmiało można stwierdzić, że ten fantastyczny bohater stał się ich przyjacielem. Pucia pokochały nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Książki z przygodami Pucia zostały napisane przez logopedę i są polecane w szerokim gronie ekspertów zajmujących się prawidłową mową dzieci. Każda z części przygód Pucia jest przeznaczona dla poszczególnego wieku dziecka, przyczyniając się do rozwijania jego mowy. Dlatego też, jeśli chcemy aktywizować nasze dziecko do poznawania coraz to nowych słów i poprawnej wymowy w biblioteczce malucha nie może zabraknąć przygód Pucia!

Seria książek Pucio – pierwsze kroki w nauce mowy z Puciem!

Aby w prosty i przyjemny sposób wprowadzić dziecko w naukę mowy warto postawić na pierwszą część przygód Pucia pt. „Pucio uczy się mówić”. Ten tom książki jest przeznaczony dla najmłodszych dzieci oraz dla nieco starszych z opóźnionym rozwojem mowy. W tej części znajdziemy wyrażenia dźwiękonaśladowcze oraz wyrazy zawierające samogłoski, które możemy usłyszeć już u rocznych maluchów. Piękne ilustracje zachęcają dziecko do powtarzania dźwięków, co przyczynia się do naturalnego wspierania rozwoju mowy u dziecka.

Przygody Pucia dostosowane do wieku dziecka

Pragnąc wspierać dziecko w dalszej nauce mowy oraz w poprawnym wyrażaniu, doskonałym narzędziem będą kolejne części przygód Pucia. Druga część tj. “Pucio mówi pierwsze słowa” przybliży dziecku słowa, których uczy się i rozumie w pierwszym oraz drugim roku życia. W trzeciej części “Pucio i ćwiczenia z mówienia” poszerzamy zasób słów dziecka, pojawiają się bardziej złożone zdania oraz wprowadzamy dziecko w naukę posługiwania się podstawowymi regułami gramatyki. Czwarta zaś część naszego przyjaciela Pucia “Pucio na wakacjach” jest przeznaczona dla dzieci od trzech do sześciu lat. W tej części my, jako rodzice możemy sprawdzić czy nasza pociecha w prawidłowy sposób wymawia głoski czy też wymaga wsparcia logopedy. W piątej, ostatniej części przygód Pucia “Pucio umie opowiadać” dziecko będzie miało okazję do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Atrakcyjne ilustracje zmotywują naszą pociechę do opisywania przeżyć bohaterów oraz będą zachęcać do opisywania zaistniałych wydarzeń. Posługując się tą książką dziecko uczy się samodzielności w opowiadaniu czy też zadawaniu pytań. Przygody Pucia to nie tylko książki w większym formacie, to także małe, kieszonkowe książki, które także wspierają rozwój mowy i poznawanie słów oraz przybliżają nam wydarzenia z codziennego życia dziecka.

Książeczki dla dzieci z przygodami Pucia w sklepie Nobo bobo

Dbając o rozwój mowy naszych pociech w sklepie Nobo bobo nie mogło zabraknąć książek z przygodami Pucia. W naszym sklepie znajdą Państwo każdą z części, aby zachęcić dziecko do wkroczenia w świat słów oraz szlifowania wymowy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest prawidłowe posługiwanie się językiem, dlatego też idealnym wyborem będą książki z małym bohaterem o imieniu Pucio. Zachęcamy do zapoznania się z fantastycznymi przygodami Pucia w każdej z części oraz z pozostałym asortymentem przeznaczonym dla dzieci.

Szybka wysyłka!
Nawet w 24h

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Bezpieczne zakupy
Zaufanie jest najważniejsze

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Informacje
Moje konto
Podstrony
Zapisz się do newsletter